Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Найгірша кішка у світі" шукає дім: американський притулок для тварин розмістив оголошення

Кішку звати Пердіта.

Притулок Mitchell County Animal Rescue в американській Північній Кароліні розмістив оголошення про всиновлення "найгіршої кішки у світі" - милої істоти з іменем Пердіта. 

Оголошення розміщене у Facebook  Mitchell County Animal Rescue, Inc-North Carolina.

Співробітники притулку креативно підійшли до розміщення оголошення - у ньому вони наче відмовляють охочих забрати собі кішку. 

За їхніми словами, Пердіта не підійде для людей зі слабкими нервами. "Вона любить дивитися вам просто в душу, поки ви не відчуєте, що більше ніколи не пізнаєте радість. Їй подобається пісня Cat Scratch Fever і фільм "Кладовище домашніх тварин". Вона любить раптові стрибки і ховатися в темних кутках. Головною в будинку буде саме вона", - йдеться у дописі. 

Також в оголошені повідомляється, що кішка не любить рожевий колір, дітей, собак, мультфільми, Різдво і обійми. 

"Вона нетовариська і шукає собі нетовариську людину, яка знає, що таке особистий простір", - повідомляють співробітники притулку.

Допис зібрав майже 5 тисяч лайків, 3 тисячі коментарів і понад 5 тисяч репостів.

Як повідомлялося, у травні 2019 року популярна кішка Grumpy Cat із сердитою мордою, яка стала однією з перших онлайн-сенсацій серед домашніх улюбленців у Мережі, померла у віці семи років.Смерть настала через ускладнення, які викликала інфекція сечовивідних шляхів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції