Найгірша секс-сцена у літературі та екстремальний трюк в Альпах. Позитивні новини тижня

ТСН.ua зібрав цікаві новини за останні робочі дні.

Наприкінці робочого тижня ТСН.ua зібрав найприємніші новини за останні дні.

За останні 7 днів українці дивувалися найбільшому у країні котику та затамувавши подих спостерігали над моторошним трюком у Альпах.

КІТ-РЕКОРДСМЕН

Найбільшого кота України - 5-річного Кекса - нарешті внесли в Національну книгу рекордів. Офіційно найбільшим вусанем України Кекс став у суботу, 2 листопада. Він важить 11 кілограмів 760 грамів.

ВідеоНайбільшого кота України внесли до Національної книги рекордів

НАЙГІРШИЙ ОПИС СЕКСУ У ЛІТЕРАТУРІ

Американський письменник Крістофер Боллен отримав літературну премію Bad Sex Award-2017, яку дають щороку за найгірший опис сцени сексу. У своєму романі "Руйнівники" американець порівняв чоловічі геніталії із більярдним трикутником, чим викликав неабияке здивування у журі.

Книга Крістофера Боллена

НАЗДВИЧАЙНИЙ ТРЮК У ШВЕЙЦАРСЬКИХ АЛЬПАХ

Двоє французьких екстремалів, Фред Фюген та Вінс Реффет, зістрибнули з вершини Юнгфрау, що у Швейцарських Альпах, та залетіли до кабіни легкомоторного літака. Вони були вдягнені у спеціальні костюми з "крилами", так звані вінґс'юти, що дають змогу довго ширяти у повітрі.

ЛИСИЦЯ-ТУРИСТ

24 листопада в Чорну п’ятницю на другому поверсі одного з екскурсійних автобусів Лондона проїхався лис. Мандрувала тварина, ймовірно, від самого автобусного депо до однієї зі столичних доріг Парк-Лейн, поки там її не помітили туристи. Автобус зупинили та зачинили, щоб співробітниця Королівського товариства захисту тварин від жорстокого поводження могла спокійно упіймати незвичайного "пасажира".

СУПЕР-МІСЯЦЬ

У неділю, 3 грудня жителі Землі зможуть побачити у небі Супермісяць. Під час цього явища Місяць досягне найбільших видимих розмірів за 2017 рік. Зазначається, що він буде на 14% більшим і на 30% яскравішим. Спостерігати Супермісяць можна буде приблизно з 18:00 за Києвом 3 грудня і до ранку 4 грудня.

СОБАКА, ЯКИЙ ПІДСТРЕЛИВ МИСЛИВЦЯ

У США собака вистрілив у мисливця на ім’я Вільям Ренкурт з його ж власної рушниці. Чоловік разом з друзями полював на фазанів, коли раптом йому в спину влучив вистріл з рушниці, що лежала на землі. Відстань вистрілу була близько 20 метрів, а зробив його собака. Він випадково наступив на спусковий гачок. Чоловіка доправили до лікарні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції