Найкращими ліками від імпотенції визнано сік із мишей і коктейль із жабок

Найкращими ліками від імпотенції визнано сік із мишей і коктейль із жабок

Вони лікують потенцію / Фото: timer.od.ua

Дегустатори кажуть, що напої з мишей та жаб мають жахливий смак і огидний запах, але дуже стимулюють сексуальне бажання.

У Кореї придумати ідеальний напій, як для відновлення, так і для посилення статевих функцій. Він отриманий внаслідок утоплення десятків новонароджених гризунів у чані з рисовим вином, при цьому дозріває кілька років.

Дегустатори повідомили, що він має жахливий смак і огидний запах, але дуже стимулює сексуальне бажання.

Ще один такий напій розроблений з перуанських жаб, який готується на очах замовника. З тварин здирають живцем шкіру, отримане м'ясо кладуть у блендер і збивають до однорідної маси, після чого проціджують, а отриманий розчин дають випити клієнту.

Вважається, що такий напій продовжує статевий акт, а також може вилікувати від хвороб органів дихання, його навіть прозвали перуанської віагрою.

А от фахівці з Торонто створили Чізбургер-коктейль, до складу якого увійшли помідори, сир Чеддер, соління, і, головний інгредієнт - яловичий бульйон.

Причому творець коктейлю Тревор Берріс запевняє, що це найкращий любовний напій, до того ж, його не зашкодить випивати разом зі стейком і картоплею.

Читайте також:

Кримські цілителі лікують від імпотенції матюками і травою "пое...нь"

Вчені: у повних чоловіків низька якість сперми

Українці втрачають свою "чоловічу" силу

Вчені з'ясували причину імпотенції

Імпотенцію лікуватимуть отрутою бразильських павуків

Повʼязані теми:

Наступна публікація