Наймолодша жінка-командир Boeing 777 в історії та неймовірне схуднення заради гарного фото. Позитивні новини тижня

ТСН.ua зібрав цікаві новини за останні робочі дні.

Наприкінці робочого тижня ТСН.ua зібрав найприємніші новини за останні дні.

За останні 7 днів українці уважно спостерігали за пригодами баржі із кавунами та дивувалися неймовірному схудненню подружньої пари.

КАВУНОВА БАРЖА

Ціла епопея розвернулася навколо херсонських кавунів, які водою на баржі уперше за 14 років дісталися Переяслава-Хмельницького.

За мандрівкою кавунів, яку помпезно анонсував прем'єр-міністр Володимир Гройсман, уся країна стежила в Інтернеті. Увесь тиждень користувачі соцмереж жартували, створювали фотожаби. Баржі навіть завели власний Twitter.  

НЕЙМОВІРНЕ СХУДНЕННЯ ЗАРАДИ ФОТО

Десять років тому Вільям Робертсон і Дженіс Робертсон із Шотландії, коли одружувалися, були товстунами. Тепер подружжя дивиться на фото з весілля з огидою. Тому вирішили схуднути й одружитися знову – заради хороших весільних фото. На обох вони скинули 88 кілограмів. 

Фотогалерея Подружжя схудло на 88 кілограмів, аби вдруге зіграти весілля заради гарних фото (5 фото)

ДВА РОКИ НАЦПОЛІЦІЇ

У п'ятницю, 4 серпня, Національна поліція України вже вдруге святкує своє офіційне свято. Рівно два роки тому президент України Петро Порошенко підписав наказ про створення Національної поліції, а через декілька місяців своїм підписом зробив 4 серпня офіційним святом поліцейських.

Фахівці погоджуються, що реформа була проведена недарма, однак процес змін треба пришвидшувати.

НАЙМОЛОДША ЖІНКА-КОМАНДИР BOEING 777 В ІСТОРІЇ

Тридцятирічна пілот Ен Дівья з Індії стала наймолодшим командиром-жінкою Boeing 777 у світі.

Дівья займає високе місце у "Air India", що стало кульмінацією її дитячої мрії про польоти в небі. "До моменту, коли я отримала свою роботу, я багато чого навчилася в житті. Я поїхала до Іспанії тренуватися, і вже десять років здійснюю великі міжнародні рейси", - зізнається дівчина.

Незважаючи на десятирічний досвід, Дівья все ще стикається з тими, хто здивований, що вона жінка-пілот. 

 

БОДІПОЗИТИВ ВІД ДОЧКИ МАЙКЛА ДЖЕКСОНА

Перспективна модель та донька поп-короля Майкла Джексона, Періс, зізналася: вона звичайна дівчина зі своїми недоліками, про які їй не соромно розповісти. Зірка прагне зламати стереотип про стандартизацію краси. Метою манекенниці є те, щоб люди почувалися гарними і долали невпевненість у собі. "Краса не вимірюється цифрами, симетрією, формою або чимось подібним. Справжня краса повинна вимірюватися душевними і людськими якостями, рисами характеру, цілісністю особистості, намірами і думками людини, її словами і поведінкою", - переконана Періс. 

Періс Джексон для i-d.vice_6
i-d.vice/Willy Vanderperre

МОРОЗИВО, ЯКЕ НЕ ТАНУТИМЕ

У Японії роблять морозиво, яке не тане упродовж п'яти хвилин за температури 28 градусів. Зазначається, що творці такого морозива виділили з полуниці поліфенол - природній антиоксидант. Саме він допомагає десерту тримати форму. 

морозиво
pixabay.com

ПОВЕРНЕННЯ ЗАГУБЛЕНОГО ЗОЛОТА

У Берліні чоловік забув під деревом кілограм золота. Але йому повернули його скарб.

Неподалік філіалу банку випадковий перехожий знайшов біля дерева папку. Всередині було 22 злитки золота і 3,5 тисячі євро. Чоловік відніс скарб до поліції. За документами в папці правоохоронці швидко знайшли власника. Він поклав папку з цінностями на землю, коли замикав свій велосипед. А потім просто забув про неї.

Залиште свій коментар