Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Найстаріша в світі жінка" ймовірно зшахраювала з віком, щоб не платити податок – дослідження

Офіційний рекорд становить 122 роки та 164 дні життя.

Офіційний світовий рекорд з тривалості життя може бути підробленим – про це свідчать дані російських дослідників, повідомляє Daily Mail з посиланням на AFP.

Рекордсменкою-довгожителем вважається Жанна Кальман, яка прожила 122 повних роки та померла у 1997. Однак дослідження стверджує, що цією довгожителькою могла стати донька Жанни Івон, яка після смерті матері стала видавати себе за неї, аби не платити податок на спадщину.

Математик Микола Зак та геронтолог Валерій Новоселов вивчили біографії, інтерв’ю та фото жінок і стверджують, що у Жанни в різні роки на фотографіях різний колір очей, зріст та форма лоба.

Донька Жанни Івонн нібито померла від інфекції легень у 1934, але дослідники впевнені, що померла тоді Жанна – у віці 59 років. А донька підробила документи і дожила під іменем матері до 99 років.

"Як доктор я завжди сумнівався щодо її віку. Стан її м’язів відрізнявся від її одноліток, вона могла сидіти без підтримки, не мала ознак старечого слабоумства", - каже геронтолог.

Натомість французький геронтолог Жан-Марі Робін, який брав участь у засвідченні віку Кальман для книги Гіннеса, не має жодних сумнівів щодо справжності віку рекордсменки. Члени родини Кальман наразі не прокоментували нове дослідження.

Якщо виявиться, що результати викривального дослідження відповідають дійсності, то звання довгожительки-рекордсменки перейде до американки Сари Кнаусс, яка померла у 119 років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції