Найтовстіша британка померла, таємно харчуючись фаст-фудом в клініці

Найтовстіша британка померла, таємно харчуючись фаст-фудом в клініці

Шерон Мевсімлер та її чоловік / Фото: The Sun

40-річна британка Шерон Мевсімлер померла від переїдання - жінка, яка важила 286 кг, навіть у лікарні продовжувала таємно харчуватися чіпсами і смаженою куркою.

У лікарні британського міста Чельмсфорд (графство Ессекс) від ожиріння померла найогрядніша мешканка Сполученого Королівства, 40-річна Шерон Мевсімлер.

На момент своєї смерті Шерон важила 286 кг. Як причину її смерті медики визначили серцевий напад, спровокований переїданням.

З'ясувалося, що Шерон вмовила своїх родичів приносити до клініки, де вона лікувалася від ожиріння, фаст-фуд. Попри заборони лікарів,які їй прописали сувору дієту, жінка таємно з'їдала великі порції смаженої картоплі, курча, риби та чіпсів.

Персонал клініки розповів, що пацієнтка нічого не робила для покращення свого стану. При цьому їй було необхідно носити кисневу маску, щоб отримувати достатню кількість цього газу під час дихання.

Шерон почала набирати вагу під час післяродової депресії (у неї четверо дітей). З роками звичка заїдати будь-яку неприємність "смачненьким" переросла в серйозну хворобу. Шерон їла практично безупинно і розповніла на стільки, що вже не могла самостійно встати з ліжка.

При перевезенні тіла Мевсімлер до моргу через її вагу зламався візок.

Попри сумний приклад, деякі люди, навпаки, прагнуть погладшати якомога більше. Так, 42-річна американка Донна Сімпсон мріє стати найтовстішою жінкою планети. Наразі вона важить 272 кілограми, і, хоча вже зараз їй важко пересуватися, планує досягти ваги у 455 кілограмів.

Читайте також:

Дівчина вагою 25 кг їсть кожні 15 хвилин, щоб не схуднути

42-річна американка прагне стати найтовстішою жінкою планети

Вчені відкрили ген ожиріння

400-кілограмовому мерцеві проведуть ліпосакцію

Повʼязані теми:

Наступна публікація