Названо найдепресивніший день року

Повернення боргів, холод, втома - все це негативно негативно впливають на емоційний фон людини і активізується 18 січня.

Понеділок, 18 січня, може вважатися найдепресивнішим днем 2010 року. Саме на цей день накладаються один на одного відразу кілька факторів, що негативно впливають на емоційний фон людини.

Крім того що понеділок сам по собі є для багатьох "важким" днем і звичайної для цієї пори року післясвяткової депресії, на настрій зараз можуть негативно впливати і арктичні холоди, що встановилися в ці дні.

Тому роботодавцям рекомендують всіляко підбадьорювати в цей день своїх співробітників, щоб уникнути спаду продуктивності праці. Адже співробітник, що знаходиться в пригніченому стані, може захворіти.

"Січневий понеділок був описаний як найбільш депресивний день в році", - цитує The Daily Mail заяву дослідників FirstCare, компанії, яка допомагає фірмам вирішувати проблему прогулів співробітників.

Багато років дослідники спостерігали за своїми співвітчизниками і у результаті вивели формулу, яка і дозволила визначити найважчий день у році. При обчисленні враховується і погода, і розмір боргів, і розмір зарплати, і потреба в змінах, і наявність або відсутність стимулів.

За оцінками англійців, саме в понеділок, 18 січня, середній громадянин Великобританії в повній мірі усвідомлює своє слабовілля, безрадісність перспектив і повну неможливість що-небудь змінити.

Треба сказати, що депресивний день рік від року змінюється. Але, як правило, це завжди січень, і, як правило, двадцятого числа. В цей час люди починають повертати гроші, які брали в борг перед різдвяними та новорічними святами. До цього моменту обіцянки стати кращими в новому році вже неодноразово порушено, а погода за вікном не викликає нічого, крім зневіри.

Читайте також:

У 2009 році світ уберегли від нової Великої депресії

Голкіпер збірної Німеччини покінчив з життям через депресію

Як вилікувати депресію в домашніх умовах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: