Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Не кава. У Twitter-акаунті "Гри престолів" розповіли, що було у нашумілій склянці із серії

“Вестерос - батьківщина кав’ярень Starbucks”.

Прихильники серіалу Гри престолів” дуже уважно дивляться кожну серію заключного сезону. Деякі з них помічають найменші деталі. Наприклад, пластикову склянку, яка стоїть у кадрі на столі. Вона зʼявляється у першій частині 4 серії 8 сезону. Напій можна побачити на кадрах, де відбувається застілля за участю майже всіх ключових героїв.

Один з фанів запостив скріншот, і він одразу розлетілося у Мережі. Користувачі взялися відгадувати, якого бренду ця склянка.

Стаканчик з кавою у серії "Гри престолів"
twitter.com/Mostcus

Щодо вмісту суперечок майже не було: більшість вирішила, що це кава. Власником напою визначили акторку Емілію Кларк, яка виконує роль Дейнеріс. Пізніше у Мережі з’явилося фото, на якому збільшили яскравість так, що можна було розгледіти бренд. Напій замовляли у Starbucks.

Згодом на сторінці серіалу “Гра престолів” з’явився твіт, у якому розповіли, чиєю була склянка та що насправді вона містила. Із власником фанати не промахнулися - склянка справді належала Дейнеріс. Але у ньому була не кава, а трав’яний чай.

Новини з Вінтерфеллу. Лате, що з'явилося в епізоді, було помилкою. Дейнеріс замовила трав'яний чай”, - написали на офіційній сторінці серіалу.

Згодом з’явився твіт і на Twitter-акаунті Starbucks.

"Ми здивовані, чому вона не замовила Dragon Drink", - написали у мережі кав’ярень.

Продюсер серіалу “Гра престолів” Берні Колфілд також пожартував, сказавши, що Вестерос і є батьківщиною мережі кавʼярень Starbucks.

Після офіційного вибачення за помилку серію опублікували наново. У новому епізоді стаканчика вже немає.

Залиште свій коментар

Вибір редакції