Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Не мої Камази": користувачі соцмереж бурхливо відреагували на допит Януковича

Юзери жваво обговорюють проблеми з пам'яттю в екс-президента.

Допит позбавленого звання президента України Віктора Януковича та його прес-конференція дали для користувачів соцмереж нову порцію для жартів.

Серед іншого, юзери жваво обговорюють проблеми з пам'яттю в Януковича, який не пам'ятає телефонних розмов з президентом РФ Володимиром Путіним та його кумом Віктором Медведчуком, а також заяву екс-президента про те, що "Камази", якими він вивозив своє майно з Межигір'я, "не його".

28 листопада, під час засідання у справі Євромайдану, допитували через відеозв'язок позбавленного звання президента України Віктора Януковича.

Нагадаємо, у п'ятницю, 25 листопада відбулося судове засідання у справі розстрілів учасників Євромайдану, свідком в якій проходить Віктор Янукович. Проте самого допиту не відбулось, оскільки близько 30 активістів з прапорами "Правого сектору" і організації "Вільні люди" заблокували виїзд обвинувачених беркутівців із СІЗО. Вони тримали у руках плакати з написами "Вбивць Небесної сотні за ґрати", "Кров Небесної сотні на ваших руках" і "Вбивці - в'язницю". Через недоправлення підозрюваний  до суду засідання перенесли.

Відео Відеодопит Януковича вигідний йому та офіційній Москві, а для чого він Україні, незрозуміло

Залиште свій коментар

Вибір редакції