Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Не Зеленський і не освідчення: ТСН дізналася, хто був на даху ВР і розбурхав цим соцмережі

Юзери губилися в здогадах і висували неймовірні версії, а все виявилося досить банальним.

Чоловік і жінка, яких сфотографували на даху Верховної Ради, службового роману не мають і сміються над тим, що їх сприйняли за пару закоханих. Співробітників апарату парламенту бурхливо обговорюють в інтернеті, а в незнайомцеві навіть розгледіли схожість із президентом Володимиром Зеленським, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

ВідеоТСН відшукала чоловіка і жінку, які розгулювали на куполі ВР: хто вони і що там робили

Чоловік і жінка, яких сфотографували на даху Верховної Ради, службового роману не мають. І обоє сміються над тим, що їх сприйняли за пару закоханих. ТСН розшукала двох співробітників апарату парламенту, яких вже третій день бурхливо обговорюють в Інтернеті. Користувачі соцмереж у незнайомцеві навіть розгледіли схожість із президентом Зеленським.    

ТСН відшукала чоловіка і жінку, які розгулювали на куполі ВР: хто вони і що там робили

"Щось схоже є", - визнає чоловік, якого сплутали з президентом. "Спікер мені вчора зателефонував, спитав: це ти був? Я кажу: так. Він поклав трубку", - розповів він. "Мені одна подруга каже: може, вся країна повболіває, що скоро вийдеш", - сміється жінка, що до якої інтернет-юзери вирішили, що її руки і серця просив на даху будівлі Верховної Ради закоханий.

Насправді ніякого освідчення там не було, як і президента Зеленського. На даху були одружений 44-річний перший заступник голови апарату ВР Петро Боднар і незаміжня 37-річна керівник секретаріату Тетяна Подольська. Вони знайомі близько пяти років і переконують, що їх повязує лише робота. Курйоз же стався на рівному місці – ракурс, із якого виглядало, ніби чоловік передає жінці каблучку, так зафіксував усього лиш телефон, на який Боднар фотографував перила. "Там одне перило відірване, ми це з’ясували і його треба прибити. Ми обходили з Петром, бо він є відповідальним за це", - розповіла Тетяна.

Фотогалерея На Верховну Раду завалилась 25-метрова смерека (5 фото)

До ситуації обидва поставилися з гумором. Заступник голови апарату наголошує, що дружина йому довіряє. "Одна з версій була – попросити людей оголосити конкурс на кращу історію до цієї ситуації і переможцю екскурсію на купол організувати. А друга версія – роз’яснити всім, що Подольська мені відмовила, я в трансі", - сміється Боднар. Останній рік він лазить на дах Ради ледь не щотижня, бо контролював ремонт купола, який обійшовся в 7 мільйонів гривень. Тетяна ж піднялася вперше в житті, хоча часто проводить екскурсії в самому парламенті.

Разом вони оглядали згори нові ракурси для фото в дворику і перевіряли стан ремонту. Їх супроводжували технічні працівники, сама процедура тривала близько 20 хвилин. "Найбільше вразив сильний вітер", - зізнається Подольська. "Дивилися ракурси для фотографування у майбутньому, для підготовки вдалих фотографій", - каже Боднар. За його словами, на даху Ради ще не було жодного журналіста, а вихід туди перекритий навіть для депутатів. Відкривати доступ на купол парламенту для всіх охочих, як у німецькому бундестагу, в Україні не збираються. Принаймні, зараз: "Можливо, щось зміниться в суспільстві. Можливо, з часом, коли Верховна Рада буде перенесена в інше місце. Наразі питання пов’язане з безпекою".

Тетяні ж даху вистачило на все життя – вона зізнається, що навіть коли знову пускатимуть, вона по відкритій драбині більше не полізе, бо і без того пережила бурю емоцій. "Це дуже високо. Більше не хочу. Після всієї цієї історії нема що мені там робити. Не буду інспектувати більше нічого", - сміється вона. Про цей уже зірковий вояж на даху їй нагадуватимуть й інші фото, які зробив Петро. З іншого ракурсу на них усе виглядає зовсім інакше.

Кореспондент ТСН Валентина Мудрик

Залиште свій коментар

Вибір редакції