Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Недооцінила силу Інтернету: американка змушена ходити до університету у костюмі ялинки

Дівчина буде носити костюм всього тиждень.

Американська студентка, недооцінивши силу Інтернету, змушена ходити на заняття в костюмі новорічної ялинки до кінця семестру.

Келсі Холл, студентка Університету Алабами, вирішила пожартувати в соцмережі Twitter і опублікувала свою фотографію в костюмі різдвяної ялинки, підписавши: «Якщо цей запис набере 1000 ретвітів я буду носити це на заняттях до кінця семестру», - передає Mashable.

Своєю чергою, її твіт став вірусним. Фотографію поширили більше 1000 разів в перший же день.

Однак дівчина буде носити костюм всього тиждень, бо заняття в Університеті штату Алабама уже закінчуються. Тим не менш, вона написала, що цей інцидент - «найбільший провал в житті».

Хол розповіла, що прийняла рішення стримати свою обіцянку. І навіть спробувала шукати позитив.

Наприклад, їй подобається чути «о, я теж це ретвітив», також Холл рада, що ця ситуація трапилася з нею в кінці семестру і вона може розрядити напружену атмосферу на заняттях.

Нагадаємо, YouTube представив традиційну збірку найпопулярніших відео року YouTube Rewind 2017. Цьогорічний список дуже різноманітний: тут і зворушливий мультик про нетрадиційне кохання, і нові творчі відкриття, і відомі персони, і історія всього світу. Ну і куди ж без кумедних відео з дітьми та музичних кліпів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції