Немає грошей на контрацепцію: венесуельці рідко займаються сексом через бідність

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Мешканці впадають у "сексуальну сплячку".

Венесуельці занадто бідні, щоб мати секс. Економічна криза позбавляє людей можливості дозволити собі протизаплідні засоби, власний будинок або навіть номер в готелі для усамітнення, йдеться у матеріалі Daily Mail.

Коробка з трьома презервативами коштує два долари, а місячний запас протизаплідних таблеток може обійтися у вісім доларів. Номер в готелі в Каракасі коштує від 10 доларів на шість годин, коли середня зарплата в Венесуелі - всього шість доларів на місяць. Парам доводиться займатися сексом в будинках своїх батьків, за пальмами або ж взагалі забути про інтим.

Студенти юридичного факультету - 20-річний Джон Альварес і 19-річна Аманда Акіно - проникають до спальні дитинства Джона на першому поверсі будинку його батьків. Вони кажуть, що мати своє власне місце для інтимних утіх - дика фантазія через економічну ситуацію.

За даними Ecoanalitica, половина транзакцій, здійснених в Венесуелі минулоріч, була в доларах, а не в боліварах. Заплатити за що-небудь в доларах більшість із жителів не може.

Одного з мешканців, який отримує зарплату в доларах, звуть Карлос Родрігес. 31-річний чоловік заробляє на життя графічним дизайном і може витратити до ста доларів на ніч з молодою леді, оплачуючи вечерю, напої, таксі та мотель.

Він вважає за краще розщедритися на мотель, щоб не вести дівчину до будинку батьків, де й досі живе. Але цю розкіш він може собі дозволити тільки в «хороші місяці», коли витрачає 400 доларів. Коли він не може собі цього дозволити, він обходиться без романтичних зустрічей.

Дівчина Джоанна під час пошуку партнерів в Tinder запитує, чи є у них гроші на мотель і презервативи. Однак вона зауважила, що кількість потенційних партнерів для сексу різко скоротилася разом з вартістю болівара.

Нагадаємо, 19-річна українка продала свою цноту на аукціоні в елітній ескорт-агенції Cinderella Escorts. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції