Непальським чоловікам пропонують 400 фунтів за шлюб з вдовою

Уряд країни визнав таку ініціативу необхідною частково через те, що після десятирічної війни, яка забрала життя 13 тис. людей, багато непалок овдовіли.

Сотні непальських жінок пройшли маршем вулицями столиці країни Катманду після того, як уряд оголосив про запуск "принизливої" схеми компенсацій для чоловіків, що одружуються на вдові.

Уряд країни визнав таку ініціативу необхідною частково через те, що після десятирічної війни, яка забрала життя 13 тис. людей, багато непалок овдовіли. У такій консервативній країні, як Непал, вони фактично виключені з життя суспільства і часто стають жертвами дискримінації. Тому за шлюби з вдовами непальцям були обіцяні гранти в розмірі 50 тис. рупій (395 фунтів), що має на меті реінтеграцію цих жінок у суспільство.

Однак протестуючі стверджують, що це не тільки зробить вдовиць "дійними коровами", але і приверне увагу злочинців, які займаються торгівлею людьми. Лілі Тапа, засновниця групи "Жінки за права людини", заявила: "Це абсолютно принизливо для жінок. Ми не хочемо цього. Це порушує наші права людини".

Тапа заснувала свою правозахисну групу після того, як її чоловік, який служив миротворцем в силах ООН, був убитий в 1991 році. За її словами, вдови в Непалі піддаються дискримінації кожен день, особливо в сільській місцевості - їм, приміром, недозволено носити яскравий одяг або приходити на розважальні заходи, оскільки їх вважають вісницями невдачі.

Опозиційна маоістська партія також виступила проти ініціативи. За словами комуністів, уряд міг би з великим успіхом витратити виділені гроші на освіту жінок. Також лунають пропозиції передати ці гроші безпосередньо вдовам, не вимагаючи від них повторного заміжжя.

Читайте також:

Офіціантка з Єгипту за півтора місяця 7 разів вийшла заміж

Китайська наречена одягнула на весілля фату більше ніж в два км

Вчені встановили країни, де найкраще шукати нареченого

Кличко порадив Клуні шукати наречену в Україні
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: