Неспалима брама пекла. Реакція юзерів на вогняний перформанс біля дверей ФСБ у Росії

Дата публікації
Перегляди
5620
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Неспалима брама пекла. Реакція юзерів на вогняний перформанс біля дверей ФСБ у Росії

У Мережі обговорюють вчинок Павленського / Фото: Фото: Илья Варламов

Більшість користувачів схвалюють вчинок російського художника.

Інтернет-користувачі активно обговорюють епатажний вчинок пітерського художника Петра Павленського, який підпалив двері центрального входу в будівлю ФСБ на Луб'янці у Москві.

Дружина митця - Оксана Шалигіна – назвала підпал мистецькою акцією. Художник привіз із собою каністру бензину, облив двері і підпалив їх. А потім ще й стояв і дивився, як вогонь охопив вхід у головний офіс. Спроб втекти з місця перформансу він не робив. Наразі Павленський доставлений в ОВД "Міщанське" за дрібне хуліганство.

У Мережі пишуть, що своїм вчинком Павленьский може запалити серця мільйонів і додають, що на палаючі двері ФСБ можна дивитися вічно.

Акцію митця прокоментувала і учасниця Pussy Riot Надія Толоконникова.

 

Прекрасный Петр и его акция:"Горящая дверь Лубянки – это перчатка, которую бросает общество в лицо террористической уг...

Posted by Nadya Tolokonnikova on 8 ноября 2015 г.
 

Я давно научился отслеживать настоящую, а не официальную реакцию правящего в РФ класса на те или иные события по тому, ч...

Posted by Yakovina Ivan on 9 ноября 2015 г.
 

жесть как она есть

Posted by Liza German on 9 ноября 2015 г.

Нагадаємо, що Павленський вже притягувався до суду за акцію "Свобода" в 2014 році. Тоді активісти побудували барикади і підпалили покришки на Малому Конюшенної мосту в Санкт-Петербурзі.

Також художник зашивав собі рот, обмотували колючим дротом біля будівлі Законодавчих зборів Санкт-Петербурга, прибивав свою мошонку до бруківки на Красній площі, і відрізав частину вуха, сидячи на паркані інституту психіатрії ім. Сербського.

Наступна публікація