Нестандартні послуги: алібі на всі випадки життя

Агентство у Дніпропетровську продає алібі для невірних дружин і чоловіків, які йдуть в запій.

У Дніпропетровську працює агентство нестандартних послуг, яке забезпечує алібі на всі випадки життя, окрім кримінальних. В арсеналі – понад сотні сценаріїв для зрадників, які втілюють в життя професійні актори.

За час існування агентства жодна жертва обману навіть не запідозрила неправду. Втім адюльтер влітає в копійчину. Прикриття для походу "наліво" - це коштує від двохсот п’ятдесяти до кількох тисяч доларів.

За допомогою послуги агентства можна легально зникнути від благовірного на годину, день чи навіть місяць. Піти в запій, щоб ніхто не знайшов, або віртуозно довести шефу, що ти – найкращий кандидат на посаду.

Зрадливу дружину перетворити на спасительку душ агентству не важко. Клієнтку, що не ночувала вдома, бо не очікувано зустріла давно забуте перше кохання, від розлюченого чоловіка врятували два актори з квітами і тортом.

За словами директора агентства Володимира Гуца, коли чоловік відкрив двері, то артист кинувся на нього з криками і поцілунками.

"Вася! Який я радий! Уявляєш, моя дружина вступила в секту, винесла все з квартири. А твоя жінка і моя – подруги дитинства. Вони добу розмовляли. Ти подивись на мою дружину, у неї рум’янець появився. Вона пообіцяла в секту більше ні ногою", - і що чоловік в такій ситуації робить?" - ділиться одним з випадків директор агентства.

Полювання, на яке везуть ряджені мисливці з рушницями, свідчення в міліції з випадково побаченої ДТП, літературний вечір у бібліотеці, конференція чи збори акціонерів – варіанти розігрують, як по нотах, щоб заробити на людських гріхах, актори шикуються в черги.

27-річний Євген особисто відбирає виконавців головних ролей. Розповідає, що в театрі так не викладаються, як на спецзавданнях. А от про специфіку роботи, ані пари з вуст.

Агентство не витрачається на рекламу, їхня головна зброя – сарафанне радіо. 70 відсотків клієнтів – це жінки, які прагнуть віртуозно та безпечно наставляти роги. Чоловіки за прикриття для походів "наліво" платять рідше, а от за засекречений запій – залюбки.

Для таємних алкоголіків є навіть повний пакет послуг: засекречене місце запою, професійні чаркувальники і навіть лікар з іншої області, який поверне до тями. Дружина буде впевнена, що коханий у поті чола працює на конференції, вона навіть отримає докази – фотографії, рахунки з готелів і навіть бандеролі від закордонних партнерів.

Професіонали з алібі кажуть, що навіть надзвичайного ревнивця можна обвести навколо пальця. Обдурення жінок – це ювелірна справа. Визнають, що жіноча інтуїція – потужна зброя. Для них розробляють додаткові шляхи відходу.

Проте муки сумління комедіантів не гризуть, вони вважають, що в них шляхетна місія, бо намагаються зробити так, щоб всім було добре.

Читайте також:

Одесит розтрощив своєму другу голову молотком через ревнощі

За кохання до шпигунки корейський офіцер сів у в'язницю

Через ревнощі чоловік зарізав трьох людей

ВідеоАлібі на всі випадки життя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: