Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Невдалий жарт. Відомий стендап-комік Долгополов втік з Росії

Комік нібито образив почуття вірян.

Відомий у Росії стендап-комік Олександр Долгополов залишив країну, побоюючись кримінального переслідування через невдалий жарт під час концерту.

Про це повідомляє "РБК" з посиланням на його адвоката Леоніда Соловйова.

"Він діяв на випередження, це його особистий вибір. Оскільки поки його ні в чому не звинувачують, він спокійно пройшов прикордонний контроль", сказав виданню юрист.

Також за словами адвоката, Долгополов поки не готовий повідомити, в яку країну поїхав.

Як пише "Медуза", стендапер виїхав з Росії через історію з його виступом в одному з петербурзьких барів ще у квітні 2019 року.

Долгополов 22 січня в Instagram повідомив, що поліція запросили до розважального закладу, де він виступав, інформацію про нього та дату його концерту, який був опублікований на YouTube під назвою "Новий час жартів".

"Друзі, я вас всіх вітаю, ми зробили це! Моя кар'єра вийшла на новий рівень - два роки тому на мене полювали сільські гопники, тепер полювання відкриває ціла держава, вау! Ось таке чудове повідомлення прийшло в петербурзький стендап-клуб, з чого можна зробити висновок, що Росія все ще на шляху до бездонної прірви безумства. Доброго вечора, буду тримати в курсі, сподіваюся, не доведеться ховатися в лісі", - написав Олександр Долгополов.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Хлопці, я вас всіх вітаю, ми зробили це! Моя кар'єра вийшла на новий рівень - два роки тому на мене полювали сільські гопники, тепер полювання відкриває цілу державу, вау! Ось таке чудове повідомлення прийшло в петербурзький стендап-клуб, з чого можна зробити висновок, що Росія все ще на шляху до бездонної прірви безумства. Доброго вечора, буду тримати в курсі, сподіваюся, не доведеться ховатися в лісі

Допис, поширений Олександр Долгополов (@sankldive)

Як стало відомо "Медузі", у підмосковному ГУ МВС повідомили, що почали перевірку щодо Долгополова через скаргу на образи почуттів вірян, яку написав у прокуратуру громадянин.

Видання Baza припускає, що чоловіка міг образити уривок стендапу, де Долгополов говорить про Ісуса і Діву Марію, використовуючи ненормативну лексику.

Відео Як змінилося життя коміка Романа Грищука після отримання депутатського мандату

На благодійний захід Марії Єфросиніної завітав і новоспечений депутат, колишній комік шоу "МАМАХОХОТАЛА" Роман Грищук із вагітною дружиною. Чи планує Роман Грищук створити фракцію коміків у Верховній Раді – дивіться в сюжеті.

Як змінилося життя коміка Романа Грищука після отримання депутатського мандату

Залиште свій коментар

Вибір редакції