Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Німці по-різному зреагували на історичну обкладинку Playboy з білявкою-трансгендером

Взірець жіночої краси та привабливості народився чоловіком.

У Німеччині вперше чоловічий глянець прикрасила модель-трансгендер. 21-річна красуня не приховує операції для зміни статі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Джуліана Фарфалла народилася в Німеччині хлопчиком, якого батьки назвали Паскаль. Однак ще в дитинстві Паскаль вирішив, що природа помилилася, тому першу операцію для зміни статі він зробив у 16 років. Потужний вплив гормонів та пластичні операції допомогли юнаку стати дівчиною з модельною зовнішністю. Вже з іменем Джуліана він активно шукав слави і навіть дійшов до фіналу телевізійного конкурсу топ-моделей.

ВідеоОбкладинку Playboy вперше прикрасила 21-річна модель-трансгендер

Взірець жіночої краси та привабливості, який народився чоловіком - 21-річна красуня не приховує операції для зміни статі. Джуліана Фарфалла народилася в Німеччині хлопчиком, якого батьки назвали Паскаль. Для багатьох німецьких чоловіків чоловіче минуле моделі – повна несподіванка.

Обкладинку Playboy вперше прикрасила 21-річна модель-трансгендер

Фарфалла сміливо міняє не тільки стать, а й наважується на експерименти із зовнішністю – зменшує форму носа та радикально міняє образи брюнетки і білявки. Для багатьох німецьких чоловіків минуле моделі стало повною несподіванкою. "Я не думаю, що я особисто пішов би на експеримент із такою жінкою. Але на сторінках журналу – це для мене цілком нормально", - зізнався один із них. "Це фейк", - вважає інший.

Моделі-трансгендери з’являлися на сторінках чоловічого глянцю і раніше. Уперше в Сполучених Штатах в 1981 році дівчиною місяця стала Керолайн Коссі, яка зіграла у фільмі про Джеймса Бонда. Щоправда, тоді вона своє чоловіче минуле приховала, а коли громадскість довідалася про її зміну статі, актриса ледь не наклала на себе руки.

Кореспондент ТСН Наталія Фібріг

Залиште свій коментар

Вибір редакції