Німці збираються на акції і підписують петиції, щоб врятувати прославлену кабаниху-крадійку із пляжу

Німці збираються на акції і підписують петиції, щоб врятувати прославлену кабаниху-крадійку із пляжу

Люди вимагають, щоб тварина залишили жити попри її можливо загрозу для людей.

Після розголосу історії про кабаниху, яка вкрала сумку з ноутбуком у відпочивальника на пляжі в Німеччині, небайдужі люди почали виступати на захист тварини і збереження її життя - люди виходять на акції і підписують петиції. Тварину вже охрестили Ельзою.

Про це повідомляє BBC.

Таку активність викликала заява представниці місцевого лісництва, яка констатувала, що дика тварина, яка втратила острах перед людьми, тепер може становити реальну загрозу - вона має багато сили, щоб напасти у разі відчуття небезпеки, а також може передавати смертельно небезпечні хвороби, тож  її потрібно "вилучити".

Місцеві лісники пообіцяли, що Ельзу не чіпатимуть щонайменше допоки її виводок не підросте і не буде здатен сам себе захищати. Та все ж люди збираються на пікети, а Інтернет-петицію "Врятуй нахабну, але мирну свиноматку Теуфельсе!" підписали вже понад 9000 людей.

Авторка петиції Жанніна Пастелеурс стверджує, що Ельза роками мирно ділиться своїм життєвим простором з людьми. Вона стверджує, що свиноматка не є агресивною. "Вона мала сили серйозно поранити цього чоловіка, і, з точки зору свиноматки, мала на це право! Але вона цього не зробила!"- заявила активістка.

Відео ТСН розшукала кабаниху, яка вкрала сумку у відпочивальника в Німеччині

Свинський промисел. Соцмережами розлетілися фото, як у Німеччині голий пляжник женеться за кабанихою, бо та вкрала в нього сумку. ТСН знайшла свідків цього зухвалого пограбування і разом із ними вирушила на берлінське озеро, де розігралася свиняча драма. Злодійка з виводком і не думала ховатися.  

ТСН розшукала кабаниху, яка вкрала сумку у відпочивальника в Німеччині

Нагадаємо, у німецькій столиці Берліні біля льодовикового озера Тойфельзе (поблизу лісу Груневальд) кабани поцупили у чоловіка, який відпочивав на березі, його речі. Тварини після цього почали бігати вздовж берега із вкраденим, а голий німець намагався наздогнати їх і забрати свій пакунок.

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів