Німецького політика упіймали на крадіжці туалетного паперу

Німецького політика упіймали на крадіжці туалетного паперу

Фото: AFP

З будівлі мерії німецького міста Штральзунд з чоловічого туалету почав зникати папір.

Молодого німецького політика Франка-Мікаеля Джона, що входить у партію "Ліві", спіймали на крадіжці туалетного паперу з будівлі мерії міста Штральзунд в Мекленбург-Передня Померанія. 24-річного Джона, що виходить з чоловічого туалету з рулоном в руках, застав завгосп муніципальної установи.

Як з'ясувалося, прибиральники, які працюють у мерії, в останні кілька тижнів стали помічати, що з чоловічого туалету почав пропадати туалетний папір. За минулі дні пропало близько 200 рулонів. Вирішивши з'ясувати, куди зникає папір, прибиральники провели власне "розслідування".

Працівники господарського відділу помітили, що рулони пропадають в ті дні, коли в мерії проводять зустрічі представники партії "Лівих". В один з таких днів завгосп і застав Франка-Мікаеля Джона за викраденням паперу - він вийшов з туалету з рулонами в руках і рюкзаку.

Сам молодий політик поки не прокоментував свій вчинок. Яке покарання може загрожувати Джону, невідомо, однак попередньо його діяння кваліфікується як крадіжка малоцінних речей.

Читайте також:

Гонконгський актор помер у п'яти серіалах за добу

Ferrari випустила книгу за ціною суперкара

75-річна бабця залишила без Інтернету Грузію і Вірменію

Повʼязані теми:

Наступна публікація