Німець подав до суду на турфірму за відпочинок з росіянами -"хамами"

Німецький турист подав до суду на турфірму, котра організувала його відпочинок у Туреччині в переповненому росіянами готелі. Вони, мовляв своєю хамською поведінкою зіпсували йому поїздку.

Німецький турист, який провів відпустку в Туреччині, зажадав повернути частину грошей, витрачених на путівку.

Громадянину Німеччини не сподобалося, що готель був переповнений росіянами, котрі своїм "хамською" і "нестерпною" поведінкою зіпсували відпочинок жителю ФРН.

Скандальний позов надійшов до суду німецького міста Дюссельдорфа, проте суддя захистив добре ім'я хоча б частини курортників з Росії, які готові і на відпочинку залишатися ввічливими. Служитель Феміди визволив російських туристів від публічного ганьби і відхилив скаргу, як безпідставну і суб'єктивну.

Мандрівникові, який заплатив за 2 тижні відпочинку за системою all inclusive ("все включено") 589 євро і опинився в готелі, на 80% заповненому російськими туристами, порадили більше спілкуватися з представниками інших національностей. Адже саме заради цього багато хто їде подорожувати, зазначає Die Welt.

У той же час самі туристи з Росії справді схильні просити туроператорів направити їх в таке місце, де б вони не зустрічалися з хамськими у своїй масі співвітчизниками. Навпаки, британці, італійці, німці чи французи ставляться один до одного набагато терпиміше і вважають за краще відпочивати "серед своїх".

Зазначимо, що індійський конгресмен Шантарама Наік заявив, що російські туристи на індійському курорті в штаті Гоа "порушують місцеві закони і надають своєю поведінкою поганий вплив на індійських дітей".

Читайте також:

Для більшості росіян порядок важливіший за демократію

Уряд Росії не наважився заборонити всій країні пити вечорами

Росіян звинувачують у розбещенні населення Гоа
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: