Німець зібрав 5 тис євро на туалет для українських школярів

На Миколаївщині німецький доброчинник передав сільській школі гроші на будівництво комфортної вбиральні для учнів.

Завдяки зусиллям понад 600 пересічних мешканців Німеччини у учнів солончакіської школи на Миколаївщині з`явилась можливість отримати цивілізовані вигоди. Адже протягом 40 років, які існує школа, внутрішніх туалетів тут не було.

Німецький мандрівник-доброчинник побачив тутешню вуличну вбиральню рік тому. На батьківщину повернувся з ідеєю зібрати кошти. Люди коли дізнались, що діти взимку ходять у туалет на вулицю, – охоче відгукнулися. Кожен кілометр його велосипедного шляху від Франкфурта до Солончаків німці оплачували по одному євро.

44 дні в дорозі, 5 тисяч кілометрів шляху позаду. Людину, яка привезла гроші на новий туалет, школярі зустрічають, незважаючи на канікули.

Сьогодні Мартін Модер передав школі гарантійний лист, згідно з яким німецький банк перерахує п'ять тисяч євро, щойно школа знайде підрядника для виконання робіт. Везти з собою готівку через 10-ть країн скрупульозний німець не став. Доки ж вирішує технічні питання, обіцяв знайти на Миколаївщині, ще якийсь дитячий заклад, який потребує допомоги. Та до наступного року – зібрати кошти і на це.

Читайте також:

Депутати заборонили чиновникам отримувати подарунки, дорожчі 120 грн

Швеція подарує Україні пам'ятник Карлу XII

У Дніпропетровську директорка школи брала хабарі технікою

Берлусконі відправив моделі кольє від "татуся-вчителя". Дружина в шоці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: