Німець взявся рятувати Київщину від пожеж

Громадянин Німеччини створив перше в Україні приватне пожежне депо. Професійні пожежники задоволені - забрано шмат їхньої роботи.

Громадянин Німеччини, одружений з українкою, не зміг дивитися, як люди гинуть у полум'ї - і організував власне пожежне депо. Це не просто забавка. На рахунку приватних пожежників - не лише врятовані будинки, а й двоє життів - гарній справі не страшні ані мовні бар'єри, ані її неприбутковість.

В командирській машині - все необхідне для гасіння невеличкої пожежі. Вони, хоч і аматори, але все - на професійному рівні.

За три хвилини до місця умовної пожежі - такий часовий ліміт встановлено для навчальної тривоги.

Приватне пожежне депо починалося зі старенької вітчизняної машини. Під час першої пожежі стало зрозуміло - її замало. І згодом автопарк ще поповнився, вже іноземними автівками.

В одній машині - дві з половиною тисячі літрів води. Щоб здолати пожежу, треба хоча б утричі більше. Поки до Дніпра по воду - втрачається час, тож інші машини стають у пригоді.

Вогнеборців-аматорів консультує колишній пожежник. Допомагає впоратися з новопридбаним захисним спорядженням, яке дає змогу працювати у задимленому приміщенні.

Їхньому командирові говорити російською важко, пожежники знанням німецької не вирізняються. Але у боротьбі з вогнем - жодного мовного бар'єру.

Голова котеджного кооперативу не натішиться пожежним депо. У них щороку горять маєтки, через каміни та сауни. А пожежна машина з Києва до них їде години півтори.

На батьківщині Бйорна, у Німеччині, кожне містечко має власну пожежну частину, її утримують коштом мешканців. Тут, в Україні, пожежну охорону фінансує етнічний німець.

Комусь потрібно це робити. Коли в Україні замало пожежних машин, я не можу сидіти й дивитися, как будинок мого сусіда горить", - каже німець.

Із фаховими пожежниками жодних проблем - кажуть тут. Навпаки, від них лише подяки і грамоти. Адже забрано шмат їхньої роботи.

А що справа це неприбуткова - тож і жодної конкуренції.

Читайте також:

Білоруському пенсіонеру дозволили безкарно відлупцювати мера

Росіяни встановлять рекорд швидкості на тракторі

На Київщині школярів вчать поводитись із вибухівкою

В Запоріжжі вулицями блукали десятки наречених

ВідеоПожежники-аматори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: