Німецьке порно поглинають злидні

Еротичний кінематограф страждає через масивну конкуренцію та просить про допомогу.

Через фінансову кризу німецька порноіндустрія попросила у держави фінансової підтримки. Таку заяву зробив представник Федерального об'єднання торгівлі еротичними виробами Уве Кальтенберг, повідомляє Deutsche Welle.

На його думку, в цій сфері працюють в основному підприємству малого і середньому бізнесу, яким не завадила би державна фінансова допомога - зокрема, для проходження курсів підвищення кваліфікації.

За словами Кальтенберга, особливо еротичний кінематограф страждає зараз через масивну конкуренцію в Інтернеті. "Німецька індустрія порнофільмів переживає сильний спад", - підкреслив представник бізнесу у сфері інтимних послуг.

При цьому Кальтенберг зізнався, що не особливо розраховує на підтримку. "Враховуючи майбутні вибори, порятунок Opel виглядає набагато вигіднішим, ніж підтримка малих і середніх підприємств в нашій галузі", - сказав він.

Інший підприємець з сфери порнобізнесу Тобіас Хух назвав прохання колеги "несмаком". Він вважає, що уявлення Кальтенберга про держпідтримку "сумнівні", а його прохання про допомогу є швидше "образою" для тих, хто дійсно постраждав від наслідків фінансової кризи.

На думку Хуха, порноіндустрії Німеччини потрібні не "сміхотворні" заяви, а лібералізація закону про порнографію.

До Федерального об'єднання торгівлі еротичними виробами входять 365 підприємств.

На початку січня 2009 року засновник порноімперії США Ларрі Флінт звернувся до американського уряду з подібним проханням. Проте, на відміну від свого німецького колеги, він вказав точну суму, яка має підтримати американську порноіндустрію, - 5 мільярдів доларів.

Читайте також:

У британських школах будуть викладати порно

"Зелене порно" презентують на Берлінале
Порно під прикриттям проповіді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: