Німецькі чоловіки все частіше звертаються до хірургів щоб зменшити груди

Однією з причин зростання чоловічих грудних м'язів лікарі називають безконтрольне вживання допінгу атлетами-аматорами.

У Німеччині все більше чоловіків користуються послугами пластичних хірургів. Найчастіше вони просять зменшити груди і прибрати зморшки. Про це повідомило "Німецьке товариство естетичної хірургії".

За даними товариства, тільки за минулий рік число чоловіків, що звертаються до пластичних хірургів з метою зменшити груди, зросло вдвічі. Однією з причин зростання чоловічих грудних м'язів лікарі називають безконтрольне вживання допінгу атлетами-аматорами.

Крім того, німецьких чоловіків турбують зморшки. "За останній рік кількість чоловіків, які звернулися до пластичних хірургів по допомогу у боротьбі зі зморшками, збільшилася на 44%", - повідомив Гайнц Булл, президент товариства.

Перш за все, чоловіки віддають перевагу зменшенню зморшок за допомогою ботоксу. Найбільше їх турбує так звана "зморшка гніву" на лобі, яка старить обличчя, сказав Булл.

Разом з тим німецькі жінки вели в минулому році боротьбу зі зморшками не так активно, як раніше. Як зазначають фахівці, це не означає, що вони гірше стежать за своєю зовнішністю - просто в часи фінансових негараздів представниці слабкої статі звертаються до пластичних хірургів не так регулярно, як раніше.

Зазначимо, що в області пластичної хірургії Європа і Америка дотримуються різних трендів. Як показує статистика, в США на першому місці серед пластичних операцій стоїть збільшення грудей у жінок. Разом з тим у Європі, зокрема в Німеччині, лідирують лазерні коректури обличчя та відсмоктування жиру.

Як повідомлялося, у США фінансовий комітет має намір ввести податок на ботокс: усім бажаючим підкоригувати свою зовнішність американцям доведеться платити 10% від вартості самої операції.

Читайте також:

У Німеччині чоловіки потерпають від жіночого насильства

Чоловіки та жінки грішать по-різному

Французькі чоловіки матимуть свій магазин косметики

Українські чоловіки вимирають через спосіб життя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: