Німецькі вчені довели, що секс стоячи покращує фігуру

Німецькі вчені важкою і кропітливою працею довели, що інтимна поза може покращити фігуру. Учасниці досліджень втратили за два тижні від трьох до п'яти кг.

Німецькі вчені виявили, що інтимна поза впливає на жіночу талію.

Фахівці з Академії Здорового способу життя в Рейдельбергу провели експеримент із залученням 480 сімейних пар. Чоловікам і жінкам було запропоновано займатися сексом у вертикальній позиції.

Протягом двох тижнів не менше одного разу на день подружжя слідували рекомендаціям медиків. Після чого керівник дослідження доктор Ганс Розенталь навів результати дослідження, які довели, що секс стоячи покращує жіночу фігуру.

Ніякої таємниці в дії цієї пози на зменшення жирових відкладень не існує. Механізм зниження ваги достатньо простий, стверджують медики.

Справа в тому, що в позі стоячи спалюється максимальна кількість калорій, тому що партнерам доводиться витрачати більше енергії на рухи тіла, ніж, наприклад, при позиції "чоловік зверху", де жінка не приймає активної участі.

До того ж, статева близькість в такій позиції дає максимум чуттєвих насолод як чоловікові, так і жінці. В цілому дівчата втратили за 14 днів від трьох до п'яти кілограмів.

Як відомо, більше 10% британців вірять: якщо займатися сексом стоячи, то жінка не завагітніє

Читайте також:

Більше 10% британців вірять: якщо займатися сексом стоячи, то жінка не завагітніє

Складено рейтинг найбезглуздіших сексуальних досліджень

Обрано 10 найкращих автомобілів для сексу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: