Німецький суд відхилив позов про кінець світу через колайдер

Позивач стверджує, що в результаті експериментів на Великому адронному колайдері виникне чорна діра, яка поглине всю Землю.

Конституційний суд ФРН відхилив скаргу німкені, що проживає в Цюріху, яка вимагала, щоб представники Німеччини в раді Європейського центра ядерних досліджень (CERN) домоглися зупинки Великого адронного колайдера і врятували тим самим її і все людство від неминучого кінця світу, повідомляє Spiegel.

Жінка стверджувала, що в результаті експериментів на Великому адронному колайдері виникне чорна діра, яка поглине всю Землю. Конституційний суд, однак, зазначив, що позивачці не вдалося надати переконливих доказів прийдешнього апокаліпсису і обгрунтувати зв'язок кінця світу з роботою ВАК.

Суд також постановив, що всі подібні припущення, "що базуються на недовірі до фізичних законів і сучасного природознавства", не є достатнім обгрунтуванням для припинення наукових досліджень, і послався на думку вчених, які, зі свого боку, стверджують, що екскременти з ВАК не становлять небезпеки.

Згадана громадянка Німеччини веде боротьбу за запобігання кінця світу з 2008 року. Після того, як влада ФРН відхилили її вимогу про зупинку колайдера, вона звернулася зі скаргою у вищий адміністративний суд землі Північний Рейн-Вестфалія, однак і там її чекала невдача, після чого вона подала на колайдер до Конституційного суду.

Нагадаємо, великий адронний колайдер, найбільший в історії прискорювач елементарних часток, знову запущений після технічної зупинки перед новим роком.

27 лютого вперше в 2010 році протони були введені в 27-кілометрову трубу прискорювача і пройшли її в обидві сторони.

У найближчі кілька тижнів вчені розраховують довести енергію частинок до 3,5 тераелектронвольт.

Колайдер знаходиться на території Франції та Швейцарії і належить Європейській організації ядерних досліджень.

Читайте також:

Вчені знову запустили Великий адронний колайдер

Опубліковані перші результати експериментів на Великому адронному колайдері

Оголошено розклад роботи колайдера на 2010 рік

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: