Німецьким безробітним запропонували прибирати за собаками

На думку захисників прав тварин, люди отримають роботу, а вулиці стануть чистішими.

Представник німецької партії "Зелені" Клаудіа Хеммерлінг запропонувала, щоб безробітні замість того, щоб сидіти на соціальній допомозі Hartz-IV, влаштувалися контролерами по очищенню берлінських вулиць від собачих екскрементів, повідомляє TAZ.

Тим самим, за словами експерта з захисту прав тварин, яка з 1995 року засідає в берлінському парламенті, люди отримають роботу, а вулиці стануть чистішими. "Те, що зараз діється на тротуарах та на вулицях, просто огидно, - зазначила Хеммерлінг. - Громадські місця не можна перетворювати на клоаку".

При цьому депутат берлінського парламенту зазначила, що говорить не про громадські роботи, на яких безробітним часто платять символічну зарплату, але про повноцінну роботу, де люди отримуватимуть справжню зарплату, що перевищує розмір отримуваної ними соціальної допомоги.

Ініціатива Клаудії Хеммерлінг натрапила на різку критику з боку представників об'єднання "Форум німецьких безробітних", які назвали її пропозицію "абсурдною і тією, що принижує гідність людини". За словами прес-секретаря об'єднання Мартіна Берзінга, серед безробітних дуже багато висококваліфікованих фахівців, і вони не повинні погоджуватися на роботу, що вимагає низької кваліфікації.

Як відзначає TAZ з посиланням на дані органів з охорони навколишнього середовища, в Берліні проживають близько 105 тисяч зареєстрованих собак. Щодня тільки зареєстровані собаки залишають на вулицях, за підрахунками фахівців, 38 тонн екскрементів. Власники зобов'язані прибирати за вихованцями. Контролери повинні стежити за дотриманням цих правил і у разі потреби повідомляти поліцію.

Читайте також:

Дама з собачками розстріляла відвідувачів пошти з пістолета

У Нью-Йорку безпритульні собаки "порвали" поліцейське авто

У Сумах оголошено надзвичайний стан через скажених собак

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: