Норвежці відкривають магазини безкоштовного сексу

На думку волонтерів, які будуть обслуговувати спраглих сексу, фізичне кохання - це та ж їжа, тому відмовляти в ній не можна.

У Норвегії в найближчим часом відкриваються п'ять перших безкоштовних борделів.

Як повідомляють норвезькі й шведські газети, близько 60 жінок і 30 чоловіків вже заявили, що хочуть працювати співробітниками установ з надання безкоштовних секс-послуг. Всі вони стверджують, що відчувають велику тягу до "вільного кохання".

"Наші хлопці зовсім не комплексують і вважають, що заняття сексом настільки ж природне, як прийняття їжі", - говорить голова організації "Вільне політичний рух" Франк Хорн Хартведт.

На його думку, "інтим" - це картопля, яку ти їси на сніданок або вечерю, і яка може бути смачною, солодкою, прісною, гарячою або холодною, але завжди - корисною і поживною. Поштовхом для розвитку нової ідеї послужив норвезький закон, спрямований проти "покупців сексу" і прийнятий у 2009 році.

Учасники руху, який Хартведт організував разом зі своїм братом, зняли приміщення в Осло, Бергені, Трондхейм, Ставангері і Крістіансанд. Перша п'ятірка борделів відкриється вже в травні. Оскільки працювати співробітники стануть безкоштовно, діяльність не буде прикрита на підставі закону, що забороняє придбання інтимних радощів за гроші.

"Секс може бути різним, він існує не тільки для того, щоб виробляти на світ потомство, - говорить Хартведт. - А політики хочуть позбавити народ кращого дару, який Бог дав людям! Наші волонтери йдуть на все це в першу чергу на захист свобод, для них це більше, ніж просто секс ".

Посланці "кохання без кордонів" набрані в основному на батьківщині нового руху, але серед них є представники і інших країн Західної Європи, в тому числі - троє шведів.

Норвежці реагують на нововведення по-різному, велика частина з них все-таки сумнівається в доцільності такої форми боротьби за свободу. Можливо, вони пам'ятають про те, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці.

Нагадаємо, центральна спілка орендарів Фінляндії щомісяця реєструє звернення власників житла, які бажають здати його в обмін на надання послуг інтимного характеру. Найчастіше такі "житлові схеми" пропонуються студенткам, які зазвичай обмежені в коштах.

Фінська поліція не забороняє подібну практику. Єдиними умовами є повноліття обох учасників "угоди", а також дотримання законодавчих норм. Проте представники правоохоронних органів рекомендують жінкам повідомляти про прийняття таких пропозицій.

Читайте також:

Чоловіка заарешували за небажання одягти презерватив

Британці з'ясували, що секс без презерватива корисний для мозку

Кожен другий чоловік займався сексом на робочому місці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: