Норвезький фотохудожник зняв тиждень з життя Чумацького шляху (відео)

Норвезький фотохудожник зняв тиждень з життя Чумацького шляху (відео)

Норвезький фотохудожник зняв тиждень з життя Чумацького шляху

На вершині іспанської гори Тейде фотохудожник провів тиждень, упродовж якого спав лише 11 годин і відзняв знімки небесної сфери.

Норвезький фотохудожник Тер'є Соргьєрд виконав приголомшливі за своєю красою знімки небесної сфери, провівши тиждень на вершині іспанської гори Тейде, що на острові Тенеріфе. Перебуваючи там з 4 по 11 квітня, ентузіаст так старався запам'ятати якомога більше красот природи, що за цей час спав лише 11 годин.

Але відзняте їм варто цих поневірянь. Норвежець з вершини найвищої гори Іспанії поспостерігав за хмарами, які пробігають перед очима глядача, як океанські хвилі. Причому, на відміну від простих смертних, які милуються хмарами знизу – він спостерігав за хмарним покровом зверху.

Вночі Тер'є Соргьєрд знімав зоряне небо, причому особливу чарівність вигляду галактики надала піщана буря, яку принесло з пустелі Сахара. "Потужна піщана буря вдарила по Сахарі 9 квітня. Приблизно о 3 годині ночі вона добралася і до мене, так що я практично не міг розгледіти небо власними очима. Адже я встановив свою камеру на зйомку Чумацького шляху протягом п'яти годин. І був упевнений, що піщана буря зіпсує всю справу. Але, на мій подив, камера змогла зняти піщану бурю, що підсвічується островом Гран-Канарія, і вона виглядала як золоті хмари. Зірки світили крізь ці хмари, що стало, по-моєму, цікавим сюжетом", - розповів фотохудожник.

Свої відеосюжети, які він створює на основі послідовності фотознімків, Соргьєрд розмістив на сайті vimeo.

Раніше він виконував ряд знімків північного сяйва в районі Кіркенеса, підібравшись близько до російського кордону.

Читайте також:

"Людина-ракета" підкорила небо мертвою петлею на реактивних крилах

Румунський політик задля рейтингу затанцював під Майкла Джексона

Про чупакабру зняли фільм – страшний, кривавий та з матюками (відео)

Повʼязані теми:

Наступна публікація