Новий Хатіко: з'явилося зворушливе відео собаки, який щодня чекає на свою загиблу господиню

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пес чекає жінку вже 80 днів.

У Китаї очевидці зняли відео, на якому собака сидить на узбіччі та чекає на свою власницю. Вона загинула у ДТП три місяці тому. Пса прозвали "новим Хатіко".

Про це повідомляє ABC News.

У місті Хух-Хото собаку поряд із дорогою бачать з початку серпня. Він сидить поряд із місцем, де загинула його господиня. Люди, які живуть неподалік і бачать чотирилапого кожного дня, намагалися нагодувати його. Незнайомці лякають пса, тому він тікає від них, але згодом повертається на місце.

"Вже майже три місяці, як він з'явився. Собака завжди тут, чи світить сонце, чи ллє дощ. Це дуже зворушливо", - розповів таксист Го Сіньхуа.

Відео з "китайським Хатіко" набрало більше шести млн переглядів у соціальних мережах. Користувачі зізнаються, що вірний пес дуже розчулив їх.

Волонтери із зоозахисної організації шукають родичів, щоб вони забрали собаку до настання холодів. Якщо вони відмовляться, йому знайдуть нових господарів.

Нагадаємо, на Харківщині відданий собака рік чекав на господарів, які кинули його на узбіччі в зав'язаному мішку. Чоловік, який урятував пса, хотів забрати його до себе, але йти з ним собака відмовився.

Залиште свій коментар

Вибір редакції