“Набридло виправдовуватися за те, що я заможна і красива”. Користувачі Twitter розповіли, як хочуть прожити 2019 рік

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Користувачі Мережі взяли участь у кумедному новорічному флешмобі.

З нагоди новорічних свят користувачі Twitter вирішили згадати, чого їм бракувало у  2018 та який настрій вони хочуть взяти з собою у 2019 рік. Масштабний флешмоб пройшов під гаслом  'that is the kind of energy I want to bring into 2019'  ("це настрій, який я хочу взяти з собою у 2019 рік"). 

Дехто поставився до цього цілком серйозно. Так, наприклад, користувачка @baileypollito написала:

“Я колись прочитала: “Постійно порівнюй себе з тим, яким ти був вчора, а не тим, яким ти є зараз” і це той настрій, який я хочу взяти з собою у 2019". 

 

Надихаючий пост опублікувала також @sarah_calavera. Вона запостила фото з 17-річною дівчиною, Б'янкою Пассагре, одягнутою у костюм кішки, що танцює на пляшках з вином. Танцівниця тренувалася по 8 годин щодня. "Це енергія, яку я беру з собою у 2019", - написала користувачка Twitter.  

Проте більшість відповили на це питання досить жартівливо.

@zoeevehenson ретвітнула пост "Сходила на співбесіду на вакансію офіціантки, а отримала посаду менеджерки. Я чортова легенда" і підписала: "Це настрій, який я хочу взяти з собою у 2019 рік". 

@Diazzzz написала: “Я прогулювалася по Queens Road учора і бачила чоловіка, який однією рукою вигулював собаку,  іншою – тримав хлібці з Domino’s та одночасно розмовляв по телефону. Це ставлення до життя, яке я хочу мати у 2019”. 

@JessiValenti зазначила “Я запитала свою восьмирічну доньку чи подобається їй хтось, а вона відповіла “Та ні, зате усім подобаюсь я” – я хочу бути такою у 2019”. 

Не обійшлося й без жартівливих картинок.

Користувачка @kohlgrrl пожартувала: "Переходжу у 2019 рік з трансформаційною енергією такого плану"

А @matwhi проілюстрував свій пост скріншотом публікації, що мала заголовок: “Кетрін Зета-Джонс: Мені набридло виправдовуватися за те, що я заможна і маю чудовий вигляд”. 

@TheBloggess ж опублікувала кумедне фото товстенького кота, що розслаблено лежить на дивані, з підписом: “Який настрій я хочу взяти з собою у 2019 рік”.

Нагадаємо, нещодавно у США поліцейський припинив стрілянину, заспівавши різдвяну пісню

Залиште свій коментар

Вибір редакції