Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Новонароджене ягня з 2 статевими органами і 7 ногами вбило його власне стадо

Зайві 3 ноги і статевий орган не були функціональні, але в цілому тварина була повністю здоровою.

Мутанта ягняти, який народився з двома статевими органами і з сімома ногами, вбили інші тварини через його незвичайний вигляд. Про це повідомляє видання Mirror.

Дивний мутант народжений із зайвими органами і частинами тіла був затоптаний до смерті на фермі в Республіці Киргизії, коли фермер вирішив випустити його разом зі стадом.

Фермер Батирбек Сулейманов розповідає, як був вражений, коли при народженні виявив незвичайне ягня. Незважаючи на 7 ніг, ягня було в змозі ходити і бігати, тому воно було поміщене в загальне стадо до всіх тварин.

Як повідомив фермер, зайві 3 ноги і статевий орган не були функціональними, але в цілому тварина була повністю здоровою.

Чоловік залишив ягня лише на добу з усіма тваринами, а на наступний день, коли прийшов годувати новонародженого побачив вбиту тварину.

"Я був в шоці, коли побачив, що такі самі тварини, як і він, вбили маленьке ягня. Вони просто не прийняли його, тому що воно було настільки незвичайним, тому і розтоптали його до смерті", - розповів фермер.

Залиште свій коментар

Вибір редакції