Новорічний марафон святкувань: що робити з ранковим похміллям
Є безліч методів боротьби з похміллям.

Настав кінець святкового різдвяного марафону, який тривав майже півтора тижня. "Це був такий відпочинок, після якого треба відпочити", а ранкове похмілля — як розплата за все випите звечора.
Чи можна гуляти так, щоб потім не було погано, і що робити, якщо таки перебрали — у матеріалі ТСН.19:30.
У більшості людей хоча б одного разу був такий стан — головний біль, нудота та думка "я більше ніколи не буду пити". Є безліч методів боротьби з похміллям: від примітивного "вмитись холодною водою" до більш складних, із таблетками та мікстурами.
Є взагалі радикальні методи — лікувати себе тим, чим напередодні "труївся". Таке радить бармен Володимир. А щоб узагалі не довелося лікуватись навіть після серйозної дози випитого — існує два барменських правила: не знижувати градус і завжди пити воду. Випив келих вина — випий склянку води. Так допомагаємо мозку та печінці.
Окремий пласт антипохмільної мудрості — народні рецепти. В цьому питанні розмаїттю немає меж: випити сире яйце, розсіл із квашених огірків або з'їсти суп на свіжому повітрі.
Якщо ж на ранок взагалі кепсько — краще звернутися до лікаря: медики радять цю специфічну хворобу попереджати, а не лікувати:
"Людині необхідно більше звичайної рідини, це для того, щоб вивести шкідливі речовини з організму, і, безумовно, для того, щоб не наставало похмілля", — каже доктор медичних наук, гастроентеролог Вадим Шипулін.
60 мл міцного напою, 150 грам вина або ж 220 мл пива — це безпечні норми алкоголю, кажуть медики. Однак кожен організм унікальний — і комусь без наслідків можна пити й більше. Але варто пам’ятати, що зайві келихи точно "виставлять свій болісний рахунок".
Відео Новорічний марафон святкувань: що робити з ранковим похміллям
Кінець святкового марафону, який тривав майже півтора тижні. "Це був такий відпочинок, після якого треба відпочити" - знайомий стан? Особливо, якщо напередодні не розрахували дозу спиртного. Ранкове похмілля як розплата за все випите звечора. Чи можна гуляти так, щоб потім не було погано, і що робити, якщо таки перебрали - дивіться в сюжеті.

Нагадаємо, що прослуховування новорічних хітів не так налаштовує на свята, як викликає меланхолію і сум. Ще 2011 року дослідження Consumer Reports показало, що 23% американців бояться святкової музики.