Новоспечений ніндзя

Італійська поліція заарештувала вихідця з Росії, який грабував селян в стилі Робін Гуда - озброївшись луком і стрілами.

стрілок
Як повідомили у вівторок правоохоронні органи Італії, 31-річний Ігор Вацлавіч вечорами переодягався в чорний одяг, надягав маску, озброювався луком із стрілами і відправлявся в сільські селища, розташовані недалеко від міста Ровіго у області Венето.

Італійські ЗМІ називають злочинця "ніндзя". Як з'ясувалося, він знаходився в Італії нелегально. Про це повідомили в середу журналістам представники правоохоронних органів. За останніми даними місцевих представників правоохоронних органів, затриманий виявився колишнім солдатом російської армії. Він служив в піхоті.

За їх даними, затриманий жив в покинутому сараї, де під час обшуку були знайдені золоті прикраси, гроші, велика кількість ковбас і стегенець, які він також прихоплював під час нальотів.

Вибравши віддалену ферму, злочинець нападав на господарів і, загрожуючи розстріляти всіх з середньовічної зброї, вимагав віддати йому золоті прикраси і гроші.

Подібні нальоти грабіжник скоював досить часто, наводячи жах на місцевих сільських жителів. Чутки про екзотичного грабіжника швидко розповсюдились по навколишніх селах. З настанням сутінок люди барикадувалися по будинках і боялися виходити на вулицю. 

Злочинець розбивав стрілами вікна і з несамовитими бойовими криками вривався в приміщення. Забравши коштовності і гроші, він тікав з місця злочину. Поліція неодноразово прочісувала околиці, але впіймати таємничого грабіжника не вдавалося.

Останній напад на одну з ферм злочинець зробив у понеділок ввечері. Господарі не злякалися новоявленого Робін Гуда і, озброївшися вилами і мотиками, самі пішли в атаку. Злочинцю довелося в паніці „робити” ноги. Та поліція все ж заарештувала грабіжника поряд з фермою.

"За всю мою кар'єру я, здається, все бачив, але таке - жодного разу!", - сказав журналістам командир летючого загону карабінерів, що заарештував злочинця.

На допиті злочинець зізнався, що на пограбування в такому стилі його надихнув приклад Робін Гуда. Коли поліція нарешті його затримала, він сказав: "Вам не тільки пощастило, але, виявляється, ви ще і добре працюєте".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: