Новозеландська біологиня виявила флешку у фекаліях тюленя і шукає її власників у всьому світі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На пристрої вчена знайшла фото з відпочинку.

Біологиня з Нової Зеландії Кріста Хупта почала пошуки власників флешки з фотографіями, яку виявила у фекаліях морського леопарда. Вона хоче повернути пристрій.

Про це пише Національний інститут водних і атмосферних досліджень Нової Зеландії (NIWA).

Хупта і її колеги займаються вивченням екскрементів морських леопардів, які є окремим видом тюленів. Вони роблять це, щоб дізнатися, чим харчуються тварини і  з'ясувати стан їх здоров'я.

Фекалії для Крісти збирає ціла група волонтерів. Зразок, про який йдеться, вона отримала в листопаді 2017 року. Досі він лежав у холодильнику. Кілька тижнів тому зразки розморозили. Хупта виявила в них USB-флешку у хорошому стані. Її кілька тижнів сушили, щоб вставити в комп'ютер і подивитися вміст.

Там виявили фото і відео морських леопардів, що граються на пляжі і у воді. Хто знімав тварин, невідомо. Місце, де знімали відео, розташоване за 100 км від того, де знайшли фекалії. Один з роликів NIWA опублікували в твіттері.

Вчені пропонують повернути пристрій в обмін на зразки фекалій морських леопардів. За флешкою приходили вже четверо людей, але ніхто з них не зміг сказати, що саме на ній.

Нагадаємо, на Філіппінах зняли на відео порося, яке народилося із двома головами, двома носами і трьома очима. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції