Новозеландська дівчинка відбила напад акули дошкою для плавання

Коли Лідія перебувала вже по пояс у воді, акула вкусила її за ногу.

Чотирнадцятирічна Лідія Уорд зуміла відбити атаку акули, яка напала на неї на одному з новозеландських пляжів. Дівчинка пішла купатися в понеділок з братом, взявши з собою бодіборд - подоба дошки для серфінгу. Коли Лідія перебувала вже по пояс у воді, акула вкусила її за ногу.

За словами дівчинки, вона не помітила півтораметрову хижачку, поки та не напала. Лідія лише відчула поряд з собою щось слизьке і побачила велику сіру тінь.

Тоді дівчинка замахнулася і з усієї сили вдарила акулу бодібордом. За її словами, в той момент вона згадала розповідь одного серфера, який відбився від акули таким же чином.

Після цього Лідія та її брат одразу ж вискочили з води.

За словами Лідії, її батько спочатку не вірив їй. "Тоді я показала кров на своєму гідрокостюмі, після чого він повірив", - цитує розповідь дівчинки BBC.

Хоча рани, завдані акулою, виявилися не глибокими, Лідії буде потрібно стаціонарне лікування. Разом з тим, дівчинка, раніше активно займалася плаванням і відвідувала пляжі, після інциденту з хижачкою, вирішила плавати тільки в річках та озерах.

За словами вчених, на Лідію напала швидше за все попеляста семіжаберная акула, яка досягає трьох метрів в довжину і в минулому вже нападають на людей в Новій Зеландії.

Останній напад на пляжі стався в 1999 році. Тоді жертві довелося накласти 60 швів.

Тим часом, нападу акул відбуваються дуже рідко. Набагато частіше люди гинуть в результаті укусів бджіл чи ударів блискавки, вважають дослідники.

У світі відомі випадки, коли хижаки самі стають жертвами. Так, нещодавно спроба з'їсти сахалінського водолаза закінчилася для акули загибеллю.

Читайте також:

Гігантська акула з'їла туриста на очах у його дружини

У Приморському краї застрелили тигра-людожера

В Єгипті акула з'їла аквалангіста

У Флориді акула заскочила у човен з людьми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: