Нью-Йорк скупив запальнички

Манхеттен і Бронкс залишилися без світла. Електрики не було лише годину, але за цей час американські вулиці охопив справжній хаос.

метро у нью-йорку
Не працювало навіть метро (Фото: Вести.ру)
Декілька районів Нью-Йорка цілу годину залишалися знеструмленими. Без світла залишилися близько півмільйона чоловік. Зупинилося метро, на вулицях через відключені світлофори утворилися багатокілометрові пробки. Відсутність електроенергії викликала паніку серед населення. Багато хто в терміновому порядку придбавав запальнички, сірники, свічки, а також питну воду і лід.

„Несподівано стали миготіти всі лампочки, потім різко пропала електрика - все вимкнулося. Я хвилююся, як їжа в холодильнику, боюся, що все зіпсується і доведеться її викинути," – говорить один із місцевих жителів.

Через блекаут довелося евакуювати працівників офісів і адміністративних будівель. Запам'ятають надовго цей день і туристи, які несподівано виявилися тими, що занурилися в морок в одному з найбільших музеїв світу - Метрополітені.

„Ми були в музеї, і тут згасло світло, всіх нас стали виганяти на вулицю. Правда, в деяких частинах музею світло ще залишалося, але в головних залах стало темно. Ми всі йшли по темних коридорах, було страшно," - згадує туристка з Чикаго Еліз Джонсон.

Найімовірніше, причиною відключення стали неполадки на одній з електростанцій міста. Представники енергетичних компаній це побічно підтвердили, проте відмовилися від докладніших коментарів. Існує версія, що техніка просто не витримала нестерпної жари, яка вже декілька днів стоїть у місті.

„За останній час це не перший випадок. Треба же щось робити! Потрібно реформувати систему. Стоїть жахлива жара, і апаратура не витримує," - обурюється мешканка Бронксу Барбара Аугуст.

У Нью-Йорку останнім часом стовпчик термометра навіть вночі не опускається нижче за 28-градусну відмітку за Цельсієм. А вдень температура повітря місцями досягає 40 градусів. Енергетики заспокоюють: капризи природи більше не зможуть паралізувати життя найбільшого мегаполісу Америки. Але самі нью-йоркці ставляться до цих запевнень з осторогою.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: