Нью-Йорк визнано найкращим містом для холостяків

Ділова столиця США зайняла перше місце у рейтингу найкращих міст для неодружених, за версією журналу Forbes.

Ділова столиця США Нью-Йорк названа кращим містом для неодружених, за версією журналу Forbes. Видання складало свій рейтинг з урахуванням чисельності неодруженого населення, рівня і вартості життя для самотніх, можливості для бізнес-кар'єри, культурних розваг і нічного життя.

У Нью-Йорку до категорії самотніх людей відносяться 28% населення мегаполісу, до послуг які 35 тисяч ресторанів, 3,8 тисячі барів і 745 музеїв.

Не дивлячись на те, що мегаполіс опинився в епіцентрі нинішньої рецесії у зв'язку з кризою на Уолл-стріт, фінансової і розважальної індустрії, жителі міста є найактивнішими в США по відвідуваній веб-сайтов знайомств.

Життя неодруженого населення в Нью-Йорку необтяжене побутовими проблемами у зв'язку з розвиненим сервісом послуг, хоча і не відноситься до розряду дешевих.

Односпальна квартира на Манхеттене в середньому обходиться в суму понад 3,5 тисячі доларів в місяць при середній річній заробітній платні 35,593 тисячі доларів в рік.

Видання відзначає, що рецесія і рівень безробіття, що збільшився на 8%, не понизив активності самотніх нью-йоркців у пошуках своєї половини.

Читайте також:

Українські VIP-холостяки знайшли своїх половинок

Черновецький введе податки на кондиціонери, салюти і холостяків

Росіянки знають, як обкрутити мільйонера

"Щастя поруч": колишній наркоман став порядним батьком і чоловіком


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: