Нью-Йорк за сто років опиниться під водою

Вчені дослідили наслідки глобального потепління для міст, що знаходяться на узбережжі океанів. Виявилося, вони просто зникнуть під водою.

Якщо льодовий покрив Гренландії та Антарктики продовжить танути, рівень океану, що омиває Нью-Йорк до 2100 року може підвищитися на 51 сантиметр.

Зараз місто знаходиться в середньому на рівні п’яти метрів над рівнем моря, проте місцями берегова лінія Манхеттена знаходиться на рівні 1,5 метра над рівнем моря.

Дослідження вчених штату Флорида доводить, що за сто років Нью-Йорк буде набагато більш вразливий, аніж Лондон, Токіо, Сідней, Майамі або Сан-Франциско.

До 2100 року різко збільшиться небезпека руйнувань через шторми та урагани. Ризик повеней збільшиться також для Вашингтона та Бостона, пише журнал Nature Geoscience.

Зазначимо, що це вже не перший прогноз такого роду щодо Нью-Йорку. Раніше оцінка дослідників була ще більш песимістичною.

В 2006 році американські вчені заявили, що в результаті глобального потепління до 2100 року рівень світового океану підвищиться на шість метрів.

Як зазначали американські дослідники, це стане загрозою не лише для Нью-Йорку, а також для Лондона, Мумбаї Токіо, Нідерландів, Бангладеш та Флориди.

2006 року у Великобританії опубліковані результати довготривалого прогнозу зміни клімату через глобальне потепління.

Вчені, що досліджують його наслідки, припустили, що до 3000 року температура на Землі може підвищитись на 15 градусів Цельсія, а рівень моря підвищиться більш ніж на 11 метрів.

Читайте також:

Вчені "недооцінили" глобальне потепління

Мертве море швидко висихає

Нью-Йорк названо найгіршим містом для безробітних

У США звільнений з роботи чоловік розстріляв колег

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: