Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Обама знявся у потішному відео з кубинським коміком перед приїздом на Кубу

Президента США запропонували підвезти з аеропорту Гавани на "Москвичі".

Перед історичним візитом на Кубу президент США Барак Обама взяв участь у комедійному ролику за участю популярного кубинського коміка Луїса Сільви. Відео розмістило посольство США на Кубі на своїй сторінці в Facebook.

Герой Сільви на ім'я Панфіло плутає номери метеорологічної служби "Касабланка" і телефонує на номер Білого дому (Casa Blanca — іспанською "Білий дім"), трубку відразу бере Барак Обама, пише Росбалт.

Панфіло пропонує американському лідерові "підхопити" його в аеропорту Гавани після прибуття на "Москвичі", крім того, комік каже, що на Кубі Обама зможе випити пива, пограти в доміно і вирішує зупинитися у нього разом з Мішель (дружиною Барака Обами). Президент США, зі свого боку, проголошує, що "американський народ і кубинський народ — друзі", і навіть вимовляє кілька фраз іспанською.

Як відомо, президент США Барак Обама прибув на Кубу з державним візитом у неділю. Візит триватиме до вівторка. Супроводжувати американського лідера будуть члени уряду США, конгресмени, підприємці, а також його дружина і обидві дочки. Це перша поїздка американського лідера на Кубу за майже 90 років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції