Одесит на коні зі шпагою вимагав від мера Одеси битися на дуелі

Активіст громадської організації "ЗУБР" викликав на дуель одеського голову Едуарда Гурвіца, захищаючи честь жінки, але залишився без зброї і моральної сатисфакції.

Едуард Гурвіц
УНІАН
Мер Одеси Едуард Гурвіц
Активіст громадської організації "ЗУБР" Валентин Дорошенко звинуватив градоначальника Одеси у тому, що той образив екс-начальницю обласного КРУ Лілію Томашевську, порівнявши її з повією.

Тому вчора ввечері "зубрівець" прибув до будинку мерії Одеси верхи на коні, озброєний шпагою. Його супроводжували кілька десятків людей. Едуард Гурвіц на поєдинок не прийшов. Натомість в зазначений час на Думській площі з'явилися активісти промерскої організації "Вільна Одеса" у білих халатах і зі шприцами із зеленкою. Зеленкою залили активістів "ЗУБРу" і міліціонерів. Потім перед входом до міськради поставили імпровізований ринг. У одному із його кутів розмістили статуетку жаби – замість Гурвіца. З ним і "змагався" Валентин Дорошенко. У результаті жабу розбили молотком, і герой-переможець верхи поїхав із Думської площі. Проте за Сабанеєвому мості його затримали співробітники міліції та проводили в Приморський райвідділ для протоколу.

Утримували дуелянта у Приморському райвідділі міліції близько трьох годин. Увесь цей час під стінами райвідділу стояли активісти громадської організації "ЗУБР".

Про це повідомила активістка організації Ніна Качановська. За її словами, ЗУБРівці побоювалися, що соратникові загрожуватимуть тортури чи психотропні речовини.

"Постійно, поки Валентин перебував у будинку райвідділу, внизу стояла машина швидкої допомоги, а лікарі перебували у будинку. Ми боялися, щоб вони не застосували психотропні речовини», – сказала Качановська. Через 3 години Валентин Дорошенко вийшов із будинку. Проте декоративну шпагу дуелянту так і не повернули.

Нагадаємо, Лілія Томашевська, імя якої опинилося в центрі "стриптизного" скандалу, звільнена з посади начальника Контрольно-ревізійного управління в Одеській області.

Розпорядження про звільнення датоване 17 червня.

Читайте також:

Фото начальниці Одеського КРУ в стриптиз-барі розмістили на білбордах

Регіоналам не вдалося зняти з посади мера Одеси

Мер Одеси поскаржився президенту ФІФА

Співак Шура влаштував стриптиз міліціонерам
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: