Пара одеських дельфінів вміє лікувати людей

Чорноморські дельфіни полюбляють людей: вони лікують у них різні захворювання, буквально зцілюючи їх своєю невичерпною любов'ю.

Чорноморські дельфіни здатні лікувати нервові захворювання та навіть безпліддя у жінок. Це на практиці демонструють вихованці Одеського дельфінарію, які щодня приймають пацієнтів. Найкращі ліки – це любов і позитивні емоції, якими вони діляться з усіма бажаючим.

Чоловіки, завойовуючи прихильність жінок зазвичай дарують їм квіти та цукерки, а ось дельфінам схоже досить зібрати букетик водоростей. Нещодавно вчені довели, що ці морські жителі також вміють залицятися. Самці дельфінів приносять самкам шматочки морських рослин і гілочки, аби справити на них позитивне враження.

Здатність дельфінів фліртувати дуже нагадує процес залицяння в людей. Це унікальне вміння не зникає навіть у неволі. Мало того, у закритому просторі їхня любов випромінюється на людей. Працівники дельфінарію розповідають історію кохання дельфіна Гаврюші та Лілі. Самець підтримував свою кохану під час тяжких пологів.

Таку саму турботу виявляють дельфіни і стосовно людей. Одеситка Аліса Ландау згадує, як вона вперше прийшла поплавати з цими морськими істотами. Жінка була на сьомому місяці вагітності. Каже, що відчуття було таке, ніби тварини спілкувалися з її дитиною в утробі.

Через одинадцять місяців вона знову відвідала дельфінів. Цього разу, щоби познайомити з дивними істотами маленького Олега. Спершу хлопчик боявся, але цікавість узяла своє. Тварини постійно скреготіли, ніби заспокоюючи матір із дитиною і намагалися підштовхувати їх на поверхню, аби ті не потонули.

Певне, дельфіни сприймають людину за свого родича, кажуть працівники дельфінарію. В усякому разі, вони ніколи не поводяться вороже.

Читайте також:

Для дельфінів створили школу з порятунку людей
Дельфіну рано святкувати перемогу
В Одесі народився дельфін

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: