Одружені чоловіки заможніші за холостяків

Американські дослідники підрахували, що статок чоловіків, які живуть у шлюбі, виріс за 40 років на 60%. Холостяки за цей час покращили свій фінансовий стан лише на 16%.

Одружені чоловіки більш багаті за холостяків.

Про це свідчать дані дослідження Pew Research Center.

Згідно з ним, дохід середньостатистичного одруженого американця в перерахунку на домогосподарство виріс на 60% у порівнянні з 1970 роком (навіть з урахуванням інфляції), тоді як холостого американця - всього на 16%.

Одна з причин в тому, що додалося сімей, де дружина заробляє більше за чоловіка, -  вважає Долтоне Конлі з Нью-Йоркського університету.

Свою роль вносить й інший фактор: серед незаможних стало більше неодружених і незаміжніх, ніж у шарах заможних і високоосвічених людей.

У цієї тенденції є зворотний бік: шлюби заможних чоловіків із заможними жінками посилюють соціальну нерівність, вважають досідники.

Зазначимо, що психологи вирахували, що одружені чоловіки живуть на 5 років довше за одинаків. У родині чоловіки добре нагодовані, що важливо для здоров'я і додає три роки життя, а любляча дружина - найкращий бар’єр для стресів.

Читайте також:

Корейських чиновників зобов'язали раз на місяць "робити дітей"

Білявка вийшла заміж за ноутбук

12-річна дівчинка розлучилася зі своїм 80-річним чоловіком

Араб відрізав собі пеніс на зло батькові, який не дозволяв одружуватися 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: