Офіцера звільнили за пияцтво з ворогами

Приводом стало пияцтво військового з ополченцями, напад яких потім спричинив втрати серед солдатів.

Випивши з командиром батальйону, ополченці маї-маї напали на табір супротивників. Офіцера армії Демократичної республіки Конго звільнили за нехтування службовими обов'язками. Приводом стало пияцтво військового з ополченцями, напад яких потім спричинив втрати серед солдатів.

Повідомляється, що командир батальйону майор Леон пиячив з ополченцями маї-маї. Незабаром після цього маї-маї напали на табір неподалік від кордону з Угандою, в результаті чого, за даними ООН, загинули шестеро солдатів, а також один ополченець маї-маї і один мирний житель.

У той же час, за офіційними даними збройних сил ДР Конго, загинув один військовослужбовець, четверо маї-маї і мирна мешканка. Командир батальйону був звільнений за нехтування службовими обов'язками.

Урядові війська за підтримки сил ООН протидіють угрупованням народності хуту, що входять до Демократичний рух за звільнення Руанди. Основні бойові дії зосереджені в східних провінціях Північне і Південне Ківу. Серед представників племені маї-маї є як проурядові угруповання, так і прихильники хуту.

Читайте також:

Українська армія тренується вибивати з Криму умовного ворога

Російська армія істотно збільшує кількість призовників

Українська армія стане контрактною через сім років

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: