Офіціантка з Єгипту за півтора місяця 7 разів вийшла заміж

Черговий обранець виявив в речах улюбленої шість діючих шлюбних договорів, укладених незадовго до їх весілля.

Поліція днями заарештувала 25-річну офіціантку з єгипетського міста Хургада на Червоному морі за звинуваченням в укладанні кількох шлюбів. Це сталося після того, як її черговий обранець виявив в речах улюбленої шість діючих шлюбних договорів, укладених незадовго до їх весілля.

Погрожуючи кривавою розправою, чоловік домігся від дружини визнання в тому, що він став її сьомим законним чоловіком за півтора місяця.

Жінка, яка працювала офіціанткою в одному з курортних кафе, влаштувала справжнє полювання на холостих клієнтів закладу. Однак, домігшись офіційного укладення шлюбу з черговим улюбленим, вона втрачала до нього будь-який інтерес і на наступний день починала пошук нової жертви. Поліція виявила, що офіціантка виходила заміж кожні шість-сім днів і негайно переїжджала у дім до нового обранця, нічого не пояснюючи попередньому чоловікові.

В даний час жінка знаходиться під арештом в очікуванні суду. Однак вона запевняє, що ні в чому не винна і просто стала жертвою любові та чоловічого егоїзму, адже всі її чоловіки були щасливі з нею, нехай це сімейне щастя і тривало лише тиждень.

Читайте також:

Одруження синів Ющенка та Януковича

Китайська наречена одягнула на весілля фату більше ніж в два км

Друзі сина Ющенка хотіли подарувати йому на весілля "Феррарі"

Янукович-молодший потай одружився в Донецьку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: