Триватиме дійство дев’ять днів.

У бразильському Ріо-де-Жанейро урочисто відкрили всесвітньо відомий карнавал. Вже за традицією мер міста Марселу Крівелла передав ключ від мегаполісу королю дійства, що й стало його початком.

Цьогоріч карнавал триватиме дев’ять днів. Очікується, що в ньому візьмуть участь 6,5 млн осіб, серед яких 1,5 млн туристів.

Слід зазначити, що цей карнавал відбувається у досить скрутний для Ріо час. Минулого року через брак коштів було звільнено близько 80 тисяч містян, а школам самби значно скоротили бюджети. Загалом ситуація у країні поки що не поліпшується.

Нагадаємо, не так давно карнавал відбувся і у Венеції. Під час відкриття на головну площу Сант Марк буквально з небес на тросі спустився янгол. Перевдягнену у пишу сукню та перуку венеційку спеціально відібрали, аби представляти місто. Слідом за нею рушила ціла процесія дівчат, які згодом змішалися із натовпом туристів. 

Фотогалерея Оголені тіла та танці просто вулиць: у Ріо-де-Жанейро розпочався карнавал (24 фото)

ВідеоУ Венеції розпочався знаменитий карнавал

Стартувало свято на головній площі Сант Марк, на яку буквально з небес на тросі, спустилася янгол. Перевдягнену у пишу сукню та перуку венеційку, спеціально відібрали, аби представляти місто. Слідом за нею рушила ціла процесія дівчат, які згодом змішалися із натовпом туристів.

У Венеції розпочався знаменитий карнавал

Залиште свій коментар

Вибір редакції