Жарт про інопланетян спровокував паніку в Англії

Багато жителів Брістоля вважали оголошення справжнім, що призвело до паніки і численних дзвінків у різні органи влади і структури безпеки.

Паніку викликали в англійському Брістолі оголошення про те, що інопланетяни "з'їдять" ту частину населення міста, яке має надлишкову вагу.

У результаті спішно проведеного розслідування з'ясувалося, що загрозливі оголошення зроблені одним із місцевих спортивних клубів, що спеціалізується на аеробіці. Його власники прагнули викликати у брістольцев почуття провини за рясне гуляння під час минулих різдвяних і новорічних свят і тим самим поповнити число своїх клієнтів. Згідно зі статистикою, за ці кілька днів середньостатистичний британець набирає 2,3 кілограма додаткової ваги.

Як повідомляє газета Daily Telegraph, на оголошенні намальований "зелений чоловічок" і міститься напис: "Важлива для здоров'я інформація. Коли прийдуть інопланетяни, першими вони з'їдять товстих".

Багато жителів Брістоля вважали оголошення справжнім, що призвело до паніки і численних дзвінків у різні органи влади і структури безпеки. Керівництво клубу вже отримало відповідне повідомлення з боку міської влади "за недоречні фантазії".

Читайте також:

В Україні розсекретили національний архів НЛО

Британський поліцейський намагався затримати інопланетян

Кримчани закидали рятувальників скаргами на НЛО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: