Олені з'їли маріхуану

Молоді люди розвели плантацію на альпійських лугах Італії, сподіваючись, що їм вдасться сховати наркотичне зілля.

Олені з'їли маріхуану
Олені після споживання наркотичного зілля знищили майже усі докази існування плантації.
Виявляється, на альпійських лугах Італії вирощують не лише соковиту траву для знаменитих швейцарських корів, але і наркотичне зілля.

Двадцятиоднорічний студент і двадцятирічний робітник місцевої фабрики, розбили свою плантацію на північному схилі гори, сподіваючись, що їм вдасться сховати зілля від лісників та охоронців порядку.

Перешкодили їм місцеві мешканці - олені. Певно, тварини вирішили поласувати соковитими кущиками. Усе б нічого, однак череда рогатих, покуштувавши дурманне зілля, почала виявляти ознаки "неприборканих веселощів" та "п’яної істерії", як висловився один з очевидців події.

Лісники були вже у стані готовності, коли надійшли перші сигнали про те, що великі череди оленів стікаються у район північного схилу гори. Очевидно, травичка представникам сімейства парнокопитних припала до смаку, якщо по невідомому лісовому телеграфу вони повідомили про ласощі своїм родичам.

Після того, як надійшли перші сигнали, представники сил правопорядку прибули на місце події і знайшли там, крім практично знищеної оленями плантації маріхуани, невелике приміщення для сушіння канабіса, однак і воно було серйозно ушкоджене.

Адвокати, яких найняли підозрювані, сумніваються в тому, що поліції вдасться довести причетність їхніх підзахисних до злочину. "Адже докази з’їли олені", - жартує адвокат.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: