Онлайн-порнографія призводить до імпотенції - фахівець

Кількість чоловіків з проблемами потенції невпинно зростає.

Провідний британський фахівець з психосексуальной терапії Анджела Грегорі зазначає, що все більше молодих людей страждають проблемами сексуального здоров'я через перегляд онлайн-порнографії, повідомляє BBC.

За її даними, число чоловіків у віці близько 20 років, які страждають від імпотенції, останніми роками неухильно зростає. Причиною цьому стає залежність від перегляду порнографії в інтернеті.

Вона зазначила, що пацієнти, які зверталися за допомогою раніше, були старшими за віком і мали інші проблеми: діабет, розсіяний склероз і серцево-судинні захворювання.

"Тому одне із запитань, яке я тепер завжди ставлю, стосується порнографії і звички до мастурбації, тому що саме вони можуть викликати проблеми з ерекцією за участю партнера", - пояснює лікар.

Згідно з дослідженням, проведеним в США в 2014 році, майже половина опитаних молодих людей у віці 18-29 років вперше зіткнулася з порнографією, коли їм не було ще 13. У 2008-му році про аналогічний досвід заявляли лише 13 відсотків опитаних.

Раніше вчені заявляли, що для того, щоб не мати проблем з потенцією, необхідно правильно обрати позу під час сну і подушку.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: