ООН стала на захист африканських відьом

У доповіді Ради ООН з прав людини наголошується, що в Африці жінок без суду вбивають просто за підозрою в чаклунстві.

Спеціальний доповідач ООН з питань про позасудові страти Філіп Олстон у ході сесії Ради ООН з прав людини виступив з трибуни організації з різким протестом проти вбивств відьом і чаклунок.

Як повідомляє Центр новин ООН, у своєму виступі Олстон вказав, що в багатьох країнах світу зберігається віра у силу відьом. Існує безліч повідомлень про те, що жінок без жодного суду вбивали просто за підозрою в чаклунстві.

У доповіді Ради ООН з прав людини наголошується, що є дані про численні підтверджені випадки вбивства "чаклунок" у Центральноафриканській Республіці, Папуа-Новій Гвінеї, Танзанії та інших країнах. В одному з документів, на який посилається автор, указується, що в Танзанії жертвами вбивств щорічно стають до тисячі "відьом".

"Це може здатися дуже езотеричною проблемою, - підкреслив Олстон, - але в ході моєї роботи я виявив, що це поширене явище. Я вважаю, що цьому питанню не приділяється належної уваги".

Він закликав Раду визнати існування цієї проблеми і зажадати від держав - членів ООН, щоб всі подібні злочини розглядалися як вбивства і розслідувалися належним чином.

Читайте також:

В Лондоні викопали "відьомську пляшку"

У Гамбії за підозрою у чорній магії затримали тисячу людей

Кожен 4-й європеєць боїться п'ятниці 13-го

Африканцям-альбіносам відрізали руки та ноги для виготовлення амулетів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: